Microsoft podporuje charitu

Pomoc charity činit více dobra
Technologie pomáhá charity poskytovat základní služby, zapojit nové příznivce, a získat peníze rychleji než kdy předtím. Ať už je to přes naše dary, licenčních programů, cloudových služeb, technologických řešení a profesionálních služeb, snažíme se pomoci charity využívat technologie, takže mohou být účinnější, efektivnější a inovativní ve své důležité práci.
softwarové Dary
Od roku 2006 jsme pracovali s technologií Trust poskytovat softwarové dary způsobilé charity ve Velké Británii přes jejich tt-směnném provozu. Na konci roku 2013, více než 12.000 charity se těžil, a my jsme darovali software s tržní hodnotě přesahující 100 m £.
Ne všechny charity mají nárok, ale mnoho z nich. Existují určitá omezení týkající se celkového množství softwaru jakákoliv organizace může obdržet ve lhůtě dvou let, a některé správní poplatky jsou vyrobeny naším partnerem které podporují fungování programu. Microsoft je jedním z řady firem darovat technologie prostřednictvím tohoto režimu. Chcete-li se dozvědět více a zaregistrovat navštívit http://www.ctxchange.org/
Kancelářské 365 možností charity
Office 365 je nyní k dispozici jako dar způsobilé charity ve Velké Británii. Office 365 je předplacená služba, která poskytuje přístup k aplikacím Office a dalších služeb produktivity, které jsou povoleny přes internet (cloudové služby) k, jako je Lync webové konference, Exchange Online hostil e-maily a další. Řada předplatné plány jsou k dispozici s různými úrovněmi funkčnosti, z nichž některé jako dar a někteří za zvýhodněnou cenu za způsobilé charity.