CEOP

Dítě Vykořisťování a Online Protection (CEOP) Centre je vnitrostátní právní předpisy vymáhání agentura ve Velké Británii pro řešení sexuálního zneužívání dětí.
Microsoft byl strategickým partnerem CEOP od centra byl zahájen v roce 2006. Společnost Microsoft poskytuje nejmodernější technologie, která je základem úsilí střediska na ochranu dětí, stejně jako nabízí naše produkty dále pomáhat tyto snahy. Windows Live Messenger hostí tlačítko CEOP Zpráva zneužití přímo na svého on-line nástrojů a Microsoft vyvinula na míru CEOP prohlížeče pro Internet Explorer 8 a 9 (IE8 a IE9). Ty umožňují dětem, aby hlásili jakékoli nevhodné kontaktu přímo do policistů pracujících na CEOP střediska. CEOP také využívá zneužívání dětí sledovací systém od Microsoftu, CETS – softwarové řešení postaveného pomocí otevřených průmyslových standardech, která napomáhá úředníků policejních složek v jejich práci k zastavení zneužívání dětí na internetu.
Microsoft také podporuje práci CEOP střediska s dobrovolnické úsilí, jako je podpora svůj vzdělávací program ThinkuKnow pro 5-16 let. Chcete-li pomoci rozšířit dosah tohoto programu, více než 200 zaměstnanců této společnosti, které byly speciálně vyškolených podle CEOP tak, že jsou kvalifikovaní, aby přednesli mladým lidem a rodičům; Doposud mají vzdělaní více než 35.000 mladých lidí.