Charitativní partner – ability net

AbilityNet je unikátní národní charity, která se specializuje na zajištění toho, aby bez ohledu na jejich věk, zdravotní stav, zdravotní postižení nebo situace, přístup lidí k ICT je vhodně upraven pro zvýšení jeho použitelnost.
Microsoft podporuje AbilityNet od roku 1998, kdy jsme pozval na charitu se přestěhovat do kanceláří v sídle společnosti Microsoft ve Velké Británii. Také jsme poskytli stravování pro stovky akcí a školení v rámci společnosti Microsoft, a za předpokladu, software pro operace AbilityNet je. Microsoft financovala významnou expanzi AbilityNet své odbornými poradci přístupnosti, kteří poskytují 1: 1 hodnocení tak životně důležité pro dobročinnou činnost organizace. Kromě toho Microsoft financovala rozvoj online průvodce free-to-use, který pomáhá lidem přizpůsobit svůj počítač ke svým osobním požadavkům.
Spolupráce mezi našimi dvěma organizacemi přesahuje charitativní podporu. Microsoft usiluje o odborné znalosti z AbilityNet o různých aspektech přístupného technologií, včetně designu webových stránek pro všechny, stejně jako budou moci nabízet AbilityNet je komerčně poskytovaných služeb prostřednictvím smluv o poskytování služeb společnosti Microsoft k velkým zákazníkům. Po dobu trvání našeho partnerství, AbilityNet umožnila tisícům dětí i dospělých realizovat svůj potenciál prostřednictvím technologie.