CAF Amerika

CAF Amerika je USA veřejná charita, která pomáhá dárci dosáhnout své mezinárodní charitativní cíle za posledních 25 let, se schopností vydávat granty prakticky v jakékoliv zemi na celém světě. Ve skutečnosti, během posledních 10 let CAF Amerika a její dceřiné dali více než 450 milionů $ charitativním organizacím ve více než 100 zemích po celém světě. CAF americká databáze více než 215.000 oprávněných mezinárodních organizací umožňuje dárcům, aby se dotace ve zrychleném způsobem.

CAF America je oficiálním partnerem udržitelnému rozvoji cílů (SDG) Filantropie platformy ve shodě s Rozvojovým programem OSN (UNDP). Ve spojení s naší rozsáhlé sítě „na zemi“ poradci v Asii a Tichomoří a Afriky as pobočky zahraničních kanceláří, máme schopnost rozvíjet dárců dávat strategie a identifikovat místní organizace, které jsou nejlépe zarovnány svými charitativními cíli.

Naše struktura poplatků je mezi nejnižší v průmyslu, a všechny dotace jsou zaslány bankovním převodem, což zajišťuje, že váš dar je bezpečně obdrží příjemce.