Bezpečné bydlení v Kambodži

Zdroj: xyz

Originální kancelářský nábytek

Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy.

V Kambodži, více než čtvrtina z 15 milionů lidí žije pod hranicí chudoby. Habitat for Humanity se snaží prolomit kruh chudoby prostřednictvím dostupného bydlení řešení. Habitat také spolupracuje s partnery, pomáhat rodinám získat přístup k obživy, čisté vodě a hygienickým zařízením, financování bydlení služby a zabezpečené držby půdy. Od roku 2003, HFH Kambodža sloužil více než 10.000 rodin.

Habitat Kambodža SECURE (bezpečné a silné společenství pro městskou reintegrace) Projekt je jedinečný při výrobě centrálně umístěný městský pozemek k dispozici pro bydlení chudých zemí. Prostřednictvím tohoto projektu Habitat Kambodža podporuje rodiny a místní orgány v podávání žádostí o režim vlády Social Land koncesního. Práce zahrnuje konvertování stateowned pozemků v městských oblastech v Battambang do soukromých pozemcích s bezpečným držby udělených rodinným příslušníkům, kteří neformální osadníků. Kromě toho Habitat Kambodža spolupracuje s místními partnery, aby poskytli 40 nových, přiměřené a bezpečné domovy pro rodiny s nízkými příjmy v Battambang.

Habitat Kambodža má za cíl poskytnout adekvátní bydlení pro více než 90.000 lowincome kambodžských rodin do roku 2018 a inspirovat zapojení jedinců, úředníků, skupin, organizací a vládních agentur je Champion řešení inovativní bydlení pro rodiny s dětmi, kteří nemají slušný úkryt. Tohoto cíle bude dosaženo vytvořením přístřeší, inspirace, kapitálu a kapacitu.

SECURE Projekt umožňuje neformální rodin vypořádání díky partnerství s dalšími občanskými organizacemi a vládních agentur s cílem zlepšit znalosti místního prostředí o sociálních Land koncesí (SLC) prostřednictvím seminářů a školení s cílem zlepšit přístup k bezpečným držet půdu. Účastníci také obdrží brožury osvědčené postupy, sledovat videa, které ukazují následující kroky: pořízení pozemků v rámci systému sociálního Land koncesního, a budovat jejich kapacitu o právo užívání pozemků a bydlení.